Výroba stínění

 

Vyvíjíme a vyrábíme stínění do elektrotechnického průmyslu pro střední a vysoké napětí. Máme zkušenosti s výrobou více než 100 typů. Tato stínění se používají v přístrojových transformátorech, senzorech, průchodkách apod.
Dodáváme do České Republiky, Německa, Holandska, Rakouska a dalších zemí EU, a dále do zemí Blízkého východu.
Používáme technickou tkaninu a tahokov, materiály: nerezová ocel, mosaz, hliník případně jiné.
Nejčastější materiál, který máme také trvale skladem, je technická tkanina:
průmer drátu 0,22 mm, velikost oka 0,415 mm, DIN 1.4301 a
tahokov 3,0 x 1,8 x 0,4 x 0,2 dle DIN 791 z nerezi DIN 1.4301.
Zákazníkům nabízíme výrobu stínění dle jejich výkresové dokumentace, ale také spolupráci s konstruktéry zákazníka při návrhu nových typů, zde nabízíme naše know -how, technologické zkušenosti a osvědčená řešení za účelem optimalizace elektrických i mechanických vlastností, snižování částečných výbojů a minimalizaci výrobních nákladů.
Ve vlastní nástrojárně si vyrábíme nástroje na stříhání a tváření materiálů, které zpracováváme na našich lisech. Sami si také vyrábíme případné obráběné díly (zálitkové matice, zdířky apod.). Při výrobě zabezpečujeme kompletní výrobní servis včetně kontroly, balení a dopravy.
Při svařování používáme metody švového a bodového odporového svařování a měkkého pájení.
Na vývoji spolupracujeme s odborníky z VUT Brno, se kterými spolupracujeme na zdokonalování našich výrobních technologií, zvyšování kvalifikace našich zaměstnanců, dále na vývoji nových jednoúčelových strojů, které si následně sami vyrábíme, a také zvyšování automatizace, kvality a opakovatelnosti. Ve spolupráci s vysokou školou umíme zajistit teoretické výpočty nových typů včetně návrhu změny konstrukce za účelem zlepšení elektrických vlastností včetně snižování částečných výbojů, dále pak také elektrické zkoušky prototypů i sériových dílů.
Vývoj

Development neboli vývoj je jedním z našich pilířů, kterými podepíráme naše dlouholeté zkušenosti ze strojírenství.

Více
Výroba

Manufacturing neboli výroba je srdcem naší činnosti. Výrobní možnosti, které nabízíme, jsou rozsáhlé, od kusové až po sériovou výrobu.

Více
Technologie

Technology neboli technologie jsou důležitou kostrou, o které opíráme naši výrobu. Používané technologie neustále rozšiřujeme, testujeme a vylepšujeme.

Více