Kariéra

Rodinná atmosféra v Ivančicích na Brněnsku. Tak se dá nejvýstižněji popsat práce v DMT-Jelinek, české společnosti, která expanduje na zahraniční trhy. Na zaměstnance čekají výhody jako levný firemní tarif nebo dotace na mobil.

Podívejte se na volná pracovní místa a pošlete nám životopis.

Frézař/soustružník CNC

Popis pozice:
- samostatná práce na CNC strojích na základě výkresové dokumentace
- programování stroje pro novou výrobu
- samokontrola vyrobených dílů
- běžná údržba stroje
- kusová malosériová výroba

Požadujeme:
- strojní vzdělání, ideálně vyučený obráběč kovů
- praxe v oboru minimálně 3 roky, zkušenost s CNC stroji s řízením Heidenhain výhodou
- orientace v technické dokumentaci
- samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:
- perspektivní a zajímavou práci v české společnosti úspěšně expandující na evropské trhy
- motivační odměňování v závislosti na výsledcích
- dotace na mobil, výhodný firemní tarif
- nástup dle dohody

Svůj životopis zašlete na adresu: info@dmt-jelinek.cz, popř.:
DMT Jelinek s.r.o.
Doručovací adresa: Široká 3
provozovna: Široká 3a, areál Ekotexu
664 91 Ivančice