Kovy v těch správných rukou Kontaktujte nás
Obrábění

Vyberte si z našich širokých výrobních možností, které neustále zdokonalujeme. Obrábění kovů a dalších materiálů provádíme postupy jako je CNC obrábění, obrábění na konvenčních strojích, třískové obrábění. Možná je kusová až středně sériová výroba, výroba forem i modelových zařízení.

Více
Zámečnictví

Zámečnictví u nás zastupuje zejména výroba svařenců do 1000 kg a jejich strojní opracování. Nabízíme svařování metodou MIG, MAG, TIG a svařovacími poloautomaty. Provádíme také ohýbání, ohraňování, rovnání a lisování plechu, to vše v rukou zkušených zámečníků a svářečů se státními zkouškami.

Více
Výroba stínění

Máme dlouholeté zkušenosti s více než 50 typy stínění, na jejichž vývoji sami pracujeme. Naše stínění vyvážíme do zahraničí, spolupracujeme s akademickou sférou.

Více

Úvod

DMT neboli development (vývoj), manufacturing (výroba) a technology (technologie). Na těchto třech pilířích stavíme společnost, která v sobě spojuje mnoholetou tradici a neustálý pokrok. Proč si vybrat právě nás?

  • Zámečnictví a kovovýroba je naše rodinná tradice – rodinným řemeslem se stala již po skončení 2. světové války, kdy se jej chopil náš děda.
  • Víme, jaké zpracování je pro Vás nejlepší – neustále investujeme do vývoje a testování nových technologií, díky čemuž držíme krok s aktuální technologickou špičkou.
  • Šetříme Váš cenný čas - starosti se zajištěním materiálů, výroby, tepelného zpracování, povrchové úpravy, popisu dílců, montáže, kontroly i dopravy až k Vám, vyřešíme za Vás.

Na každého zákazníka si najdeme tolik času, kolik je potřeba. Rádi Vás navštívíme osobně i přivítáme u nás ve firmě, kde můžeme Vaše potřeby důkladně probrat a představit Vám naše technologie a stroje.

Vývoj

Development neboli vývoj je jedním z našich pilířů, kterými podepíráme naše dlouholeté zkušenosti ze strojírenství.

Více
Výroba

Manufacturing neboli výroba je srdcem naší činnosti. Výrobní možnosti, které nabízíme, jsou rozsáhlé, od kusové až po sériovou výrobu.

Více
Technologie

Technology neboli technologie jsou důležitou kostrou, o které opíráme naši výrobu. Používané technologie neustále rozšiřujeme, testujeme a vylepšujeme.

Více